30 marca, 2024

AkoZarobiť.sk

Ako zarobiť, ušetriť a zhodnotiť peniaze…

50 Spôsobov Ako Zarobiť Peniaze Na Internete

Cez internet sa skutočne dajú zarobiť peniaze a nemusí to byť vôbec ťažké ani pre človeka, ktorý s tým nemá žiadne skúsenosti. Dôležité je však vedieť ako na to.

V tomto článku nájdete osvedčené spôsoby s ktorými môžete začať na internete zarábať reálne peniaze, pričom je jedno, či si chcete  vytvoriť aktívny, alebo pasívny príjem. Z týchto 50 osvedčených spôsobov, ktorými môžete zarobiť peniaze cez internet si môžete vybrať ten, ktorý najviac vyhovuje práve vám.

Rozbehnúť podnikanie na internete môže byť skutočne jednoduché a finančne nenáročné, takže šanca zarobiť existuje pre každého.

Ako zarobiť na internete a čo na to potrebujete?

Vlastná webová stránka

Na to, aby ste mohli zarábať peniaze na internete, nepotrebujete mať vlastnú webovú stránku. S ňou však budete mať oveľa viac možností. Pre väčšinu spôsobov uvedených v tomto článku je však vlastná web stránka buď nevyhnutná, alebo je ju dobré mať, pretože vám prinesie lepšie možnosti a samozrejme viac peňazí.

Ak neviete, ako vytvoriť web stránku, nemusíte sa obávať, pretože je to veľmi jednoduché a stojí to za to. Dnes už na vytvorenie web stránky nepotrebujete vedieť programovať. Môžete si ju vytvoriť aj bez skúseností a navyše zadarmo, alebo s minimálnou investíciou pomocou softvérov.

V tomto článku nájdete spôsoby s ktorými môžete zarábiť nejaké peniaze už za jeden deň, ale aj také, ktoré vyžadujú investíciu času, a/alebo peňazí kým uvidíte výsledky. Aby ste vedeli  zhruba ako časovo náročné sú jednotlivé spôsoby a aký majú potenciál na zarábanie vytvoril som škálu časovej náročnosti a profitability.

Pri každom spôsobe nájdete škálu pre časovú náročnosť, čiže čas potrebný na zarobenie peňazí od 1 do 5 a tiež škálu profitability (koľko peňazí môžete zarobiť) od 1 do 5.

Časová náročnosť:

1 = 2 týždne, alebo menej

2 = 2 až 4 týždne

3 = 1 až 2 mesiace

4 = 2 až 4 mesiace

5 = 4 mesiace a viac

Profitabilita:

1 = malá, dajú sa zarobiť nejaké drobné

2 = menšia, desiatky až stovky eur mesačne

3 = stredná, dá sa vytvoriť bočný príjem pár stoviek mesačne

4 = dobrá, dá sa vytvoriť solídny príjem, niekoľko stoviek až tisíc eur

5 = veľký potenciál, aj tisíce eur mesačne

Tieto meradlá by ste samozrejme mali brať iba ako návod a s rezervou, pretože každý môže dosiahnuť iné výsledky.

Niekto napríklad povie, že na blogu sa nedajú zarobiť peniaze, alebo že sa dajú iba nejaké drobné a niekto na blogu zarába 3000 eur mesačne… Pojmy veľa peňazí, alebo rýchle zarábanie peňazí môžu byť relatívne. Čo môže byť veľa pre jedného, sa môže zdať druhému málo. Čo môže byť rýchle zarábanie pre jedného, to sa môže zdať druhému pomalé. A samozrejme to, aké výsledky dosiahnete vy, záleží len na tom, koľko úsilia do toho vložíte.

To je asi všetko, čo na začiatku potrebujete vedieť, takže teraz sa už poďme pozrieť na 50 spôsobov, ako zarobiť peniaze online…

 

1. GPT (Get Paid To)

GPT, alebo Get Paid To je jeden z najjednoduchších spôsobov, ktorými sa dajú zarobiť peniaze cez internet. Ako už napovedá názov ide o plnenie určitých úloh, za ktoré ste platení drobnou sumou. Možno ste už počuli o zarábaní peňazí napríklad čítaním emailov, alebo vypĺňaním dotazníkov a podobne a práve to je GPT. Týmto spôsobom môžete začať zarábať v podstate okamžite, ale nejedná sa o veľké sumy. Viac o tomto spôsobe zarábania na internete sa môžete dočítať tu.

Časová náročnosť: 1

Profitabilnosť: 1-2

2. Webové služby

Vždy bude dopyt po službách ako: budovanie spätných odkazov, plnenie webov/eshopov obsahom, administrácia webov, PR služby, vkladanie webstránok do katalógov webstránok a iných. V prípade, že sa viete pohybovať v internetovom prostredí a rozumiete internetovému marketingu, môžete začať zarábať peniaze na internete týmto spôsobom. Je to ideálny spôsob ako si vytvoriť bočný príjem prácou z domu. Viac o tomto spôsobe zarábania na internete sa môžete dočítať tu.

Časová náročnosť: 1-2

Profitabilita: 2-3

3. IT služby

Podobne ako pri predchádzajúcom spôsobe ide o poskytovanie služieb, ale s tým rozdielom, že poskytnete technicky náročnejšie služby ako inštalácie softvérov, upgradovanie webov na cms systémoch, vytvorenie, alebo úpravy videí, úpravy webstránok atď… V prípade záujmu o tento spôsob zárobku si môžete prečítať ako zarobiť poskytovaním technických služieb na internete.

Časová náročnosť: 3

Profitabilita: 3-5

4. Grafické služby

Rovnako ako aj v predchádzajúcich spôsoboch aj pri tomto môžete na internete zarábať predajom služieb. Každý majiteľ web stránky, alebo akéhokoľvek internetového biznisu potrebuje kvalitnú grafiku. Logá, šablóny pre webstránky, pozadia na sociálne siete, obrázky, ikony, reklamné bannery, ale aj rôzne iné veci ako napríklad grafiku pre eknihy. Viac o tomto spôsobe si môžete prečítať tu.

Časová náročnosť: 2

Profitabilita: 2-4

5. Tvorba videí

V dnešnej dobe je video najobľúbenejším zdrojom digitálneho obsahu. Vy môžete na tomto trende zarábať peniaze online veľmi jednoducho.

Časová náročnosť: 2

Profitabilita: 2-5

Viac o zarábaní na youtube, alebo tvorbou videí sa dočítate tu.

6. Zarábanie doučovaním cez internet

Niet pochýb o tom, že doučovanie študentov je dobrý spôsob ako si vytvoriť bočným príjem.  Ak ste mali v škole dobré známky, ovládate dobre nejaký predmet ako napríklad matematiku, fyziku, alebo cudzie jazyky a viete ich vysvetliť iným ľuďom, potom môže byť práve doučovanie váš spôsob, ako si vytvoriť príjem cez internet.

Časová náročnosť: 2

Profitabilita: 3

Viac sa dočítate v tomto článku.

7. Jazykové preklady

Ak dobre ovládate dva, alebo viac jazykov, potom môžete zarábať peniaze jez internet jednoduchým prekladaním textov. Môžete ponúknuť prekladateľské služby pre zahraničné firmy, ktoré chcú pôsobiť aj v iných krajinách, alebo prekladať texty pre webstránky, eknihy, dokumenty, ale aj softvéry, alebo hry atď…

Časová náročnosť: 1-2

Profitabilita: 2-3

V prípade záujmu o zarábanie prekladaním sa môžete dočítať viac tu.

8. Zarábanie písaním

O tom že po kvalitných textoch je na internete vysoký dopyt niet pochýb. Ak vás baví písať a viete, že viete písať dobre a chcete sa v tom zlepšovať, tak práve písanie môže byť vašim spôsobom ako zarábať peniaze z domu, alebo kľudne na tom postaviť svoj profesionálny internetový biznis.

Časová náročnosť: 1

Profitabilita: 3-4

Viac o zarábaní písaním textov sa dočítate tu.

9. Zarábanie na Fiverr.com, alebo jaspravim.sk

Fiverr.com, alebo podobná verzia v slovenčine Jaspravim.sk je výborný spôsob ako zarobiť nejaké peniaze cez internet rýchlo. Na týchto stránkach môžete ponúknuť rôzne drobné služby cez internet.

Časová náročnosť: 1

Profitabilita: 1-2

Viac o tomto spôsobe zarábania cez internet sa dočítate v tomto článku.

#10. Zarábanie predajom fotografií

Keď máte talent na fotografovanie, alebo vytváranie kvalitných obrázkov, môžete tým zarábať peniaze aj bez toho, aby ste čakali na zakázku. Týmto spôsobom môžete vašu záľubu premeniť na zaujímavý príjem.

Časová náročnosť: 2

Profitabilita: 2-5

Ak vás zaujal tento spôsob a chcete sa dozvedieť viac, kliknite sem.

 

#11. Tvorba a predaj rozhovorov

Ľudí vždy zaujímali rozhovory s osobnosťami, celebritami, úspešnými športovcami, alebo podnikateľmi, alebo s inými úspešnými či známymi ľuďmi. Je to obsah, na ktorom môžete na internete zarábať.

Časová náročnosť: 4

Profitabilita: 2-3

Prečítajte si ako zarábať peniaze týmto spôsobom v tomto článku.

#12. Predaj použitých vecí

Možno si to ani neuvedomujete, ale peniaze možno ležia okolo vás v podobe vecí, ktoré už nepoužívate. Rýchle peniaze môžete zarobiť cez internet aj predajom nepotrebných, použitých, alebo zdánlivo bezcenných vecí…

Časová náročnosť: 1

Profitabilita: 1-5

Ako na to sa dočítate v tomto článku.

#13. Obchodovanie s tovarom cez internet (Arbitráž)

Na internete si môžete vytvoriť slušný bočný príjem tým, že nakúpite a predáte tovar cez internet, alebo nakúpite online a predáte offline, alebo naopak. Týmto spôsobom zarobíte peniaze na tom, že využijete potenciál internetu a spojíte dopyt s ponukou.

Časová náročnosť: 1

Profitabilita: 2-3

Viac o tomto spôsobe zárobku cez internet si môžete prečítať tu.

#14. Predaj tovaru na aukčných portáloch

Jedným z jednoduchých spôsobov ako môžete na internete zarábať peniaze aj bez webstránky je predaj tovaru na aukčných portáloch ako aukro, alebo ebay.

Najväčšou výhodou týchto portálov je to, že vám umožňujú začať predávať tovar okamžite, aj bez vlastnej webstránky.

Časová náročnosť: 2

Profitabilita: 2-3

Viac sa dočítate v tomto článku.

#15. Predaj tovaru vo vlastnom eshope

Keď sa povie podnikanie na internete, tak veľa ľudí si predstaví práve predaj tovaru cez internetový obchod (eshop). Keď túžite po vlastom internetovom obchode, tak tento spôsob je pre vás.

Časová náročnosť: 3-5

Profitabilita: 3-5

Ako zarábať s internetovým obchodom sa dočítate tu.

#16.  Zarábanie na dropshippingu

Predaj tovaru cez internet je výborný spôsob online podnikania. Ale čo ak nemáte peniaze na nákup tovaru na sklad? Žiadny problém. Dropshipping je spôsob, ktorý vám umožní rozbehnúť biznis aj bez veľkých investícií.

Časová náročnosť: 2

Profitabilita: 2-3

Viac o zarábaní dropshippingom sa dočítate v tomto článku.

#17. Poskytovanie konzultácií, koučingu

Existuje množstvo oblastí v ktorých ľudia potrebujú poradiť, alebo získať informácie od odborníka. Ak máte odborné znalosti v nejakej konkrétnej oblasti, tak ich môžete premeniť na peniaze tak, že budete pomáhať iným ľuďom – poskytovaním osobných konzultácií, alebo koučingu.

Časová náročnosť: 5

Profitabilita: 3-5

Viac sa dočítate v tomto článku.

 

#18. Poskytovanie koučingového programu

Pri tomto spôsobe je skombinovaný predaj infoproduktov s osobným koučingom. Výhodou oproti samotnému predaju infoproduktov, alebo samotným konzultáciam tento spôsob kombinuje potenciál obidvoch spôsobov do jedného s potenciálom zarobiť viac a možnosťou vytvorenia pasívneho príjmu.

Časová náročnosť: 5

Profitabilita: 4-5

Ak vás zaujal tento spôsob zarábania, prečítajte si tento článok.

#19. Online marketing pre offline firmy

Týmto spôsobom môžete zarobiť veľa peňazí, pretože na trhu je veľký dopyt po takejto službe. Tento spôsob je ale vhodný hlavne pre ľudí, ktorí majú skúsenosti s webom 2.0 a internetovým marketingom, alebo vedia dobre predávať.

Časová náročnosť: 2

Profitabilita: 3-5

Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite tu.

#20. Tvorba webstránok na zakázku

Webstránky môže vyrábať každý, kto chce a kto sa dokáže naučiť pracovať s počítačom. Pretože vytvoriť web stránku je dnes asi také náročné ako sa naučiť základnú prácu s počítačom.

Časová náročnosť: 2

Profitabilnosť: 3

Ako na to sa dočítate tu.

 

#21. Tvorba a predaj webstránok

Rozdiel oproti predchadzajúcemu spôsobu je v tom, že nevytvárate webstránky pre klientov na zakázku, ale pre seba a ich neskorší predaj.

Časová náročnosť: 1-5

Profitabilita: 1-5

Ako zarobiť peniaze na internete týmto spôsobom sa dočítate tu.

#22. Obchodovanie s webstránkami

Ďalší osvedčený spôsob ako zarobiť peniaze cez internet je obchodovanie s webstránkami.  . Cieľom tohto biznisu je kúpiť webstránku za čo navýhodnejšiu cenu a predať ju z čo najväčším profitom.

Časová náročnosť: 3-5

Profitabilita: 3-5

Ako zarobiť obchodovaním s webstránkami sa dočítate tu.

#23. Obchodovanie s doménami

Domény sú internetové adresy na ktorých sú webstránky umiestnené. Podobne ako môžete obchodovať s webstránkami, môžete obchodovať aj s doménami.

Časová náročnosť: 5

Profitabilita: 3

Viac o tom ako zarobiť online týmto spôsobom sa dočítate tu.

#24. Webstránky s úzkym zameraním

Webstránky zamerané na úzky trh majú výhodu v tom, že na nich môžete jednoducho privádzať cielených návštevníkov a túto návštevnosť jednoducho monetizovať práve preto lebo je cielená.

Časová náročnosť: 3

Profitabilita: 1-3

Viac o tom ako zarobiť týmto spôsobom sa dočítate v tomto článku.

 

#25. MFA webstránky

MFA je skratka pre Made For Adsense a tieto webstránky sú jednoduché a sú vytvorené zámerne pre zobrazovanie PPC reklamy.

Časová náročnosť: 3

Profitabilita: 2

Ako na to sa dočítate v tomto článku.

#26. Veľká obsahová webstránka

Ak tvorenie a spravovanie siete viacerých webstránok nie je nič pre vás a chceli by ste sa zameriavať iba na jednú tému, potom je najlepšie vytvoriť jednu veľkú obsahovú webstránku.Obsahové webstránky s dobrou návštevnosťou môžete monetizovať rôznými spôsobmi.

Časová náročnosť: 5

Profitabilita: 3

Ako zarobiť týmto spôsobom sa dočítate tu.

#27. Webstránky s recenziami

Webstránky s recenziami, alebo hodnoteniami produktov sú magnetom na cielenú návštevnosť a tým pádom aj najlepším spôsobom ako zarobiť peniaze.

Časová náročnosť: 3

Profitabilita: 3

Ako zarobiť týmto spôsobom sa dočítate tu.

 

#28. Diskusné fórum zamerané na nejakú oblasť 

Ak záľubu v nejakej oblasti, dostatok času, radi diskutujete s komunitou ľudí s podobnými záujmami, môžete v nej vytvoriť diskusné fórum a premeniť to na príjem.

Časová náročnosť: 5

Profitabilita: 3

Ako zarobiť vybudovaním diskusného fóra sa dočítate tu.

#29. Lokálne zameraný portál

Peniaze môžete zarobiť tak, že vytvoríte komerčný internetový portál, ktorý bude zameraný na konkrétne mesto, alebo región a lokálnym firmám budete predávať reklamný priestor, alebo ich propagovať.

Časová náročnosť: 4

Profitabilita: 4

Ako vytvoriť lokálne zameraný portál a zarobiť na ňom sa dočítate v tomto článku.

#30. Katalóg stránok so zameraním

Kvalitný katalóg stránok zameraný na nejakú špecifickú oblasť má perspektívu, pretože majiteľom webstránok prinesie kvalitný odkaz a návštevnosť a preto na takom katalógu môžete zarábať peniaze.

Časová náročnosť: 5

Profitabilita: 2

Ako zarobiť peniaze na internete týmto spôsobom si môžete prečítať tu.

#31. Autoritatívny blog

Určite ste už počuli o blogoch a blogovaní. Ale vedeli ste že aj na blogoch sa dajú zarobiť peniaze? Kľúčom k úspechu je vytvoriť blog, ktorý bude autoritou v danej oblasti, ktorú si vyberiete. Mala by to byť oblasť, ktorá vás baví a v ktorej sa dajú zarobiť peniaze.

Časová náročnosť: 5

Profitabilita: 3-4

Ako vytvoriť zarábajúci autoritatívny blog sa dočítate v tomto článku.

#32. Viac blogov zameraných na úzkú oblasť

V tomto prípade narozdiel od predchádzajúceho ide o vytvorenie viacerých menších blogov, ktoré budú zamerané na užšiu špecifickú tému. Povedzme, že máte 3 záľuby –  psy, rybárčenie a tenis. Môžete si vytvoriť 3 blogy zamerané na tieto témy.

Časová náročnosť: 5

Profitabilita: 2-3

Viac o tomto spôsobe internetového zarábania si môžete prečítať tu.

#33. Zarábajte na vašom blogu publikovaním článkov

Jedným zo spôsobov ako môžete na vašom blogu zarábať je publikovanie propagačných článkov od iných ľudí, alebo firiem za peniaze. Na tento spôsob zarábania však potrebujete mať blog s vybudovanou návštevnosťou.

Časová náročnosť: 2

Profitabilita: 1-2

Ak vás tento spôsob zárobku na internete zaujal, v tomto článku sa dočítate viac.

 

#34. Audio blog – Podcasting

Určite ste už počuli výraz podcasting. Podcasting je niečo ako blogovanie hovoreným slovom. Rozdiel oproti obyčajnému blogu je v tom, že namiesto článkov publikujete audio nahrávky. Je to veľmi jednoduché a keďže na Slovensku podcasting zatiaľ nie je veľmi rozšírený, môže byť príležitosť pre vás.

Časová náročnosť: 5

Profitabilita: 1-5

Viac o zarábaní na internete podcastingom sa dočítate tu.

#35. Video blog – Vlog

Veľmi podobný spôsob ako vyššie uvedený podcasting je aj video blog, alebo tiež vlog. Ide o publikovanie videonahrávok na vašom blogu. Rovnako ako pri klasickom blogu môžete zarábať peniaze viacerými spôsobmi.

Časová náročnosť: 5

Profitabilita: 3-5

Viac o zarábaní na internete na video blogu sa dočítate tu.

#36. Autoblogy

Zapáčila sa vám možnosť zarábať na blogoch, ale nechce sa vám vytvárať obsah? Potom môžete začať zarábať peniaze na autoblogoch. Ako vyplýva z názvu, autoblogy sú blogy, ktoré fungujú automaticky bez toho, aby ste museli tvoriť a publikovať obsah vy.

Časová náročnosť: 5

Profitabilita: 3

Ako zarobiť na autoblogoch si môžete prečítať v tomto článku.

#37.  Prémiový obsah na vašom webe

Na tento spôsob potrebujete mať webstránku, alebo blog a peniaze zarobíte tým, že na vašom webe okrem obsahu ktorý je zadarmo, vytvoríte samostatnú sekciu s prémiovým obsahom do ktorej budú mať prístup iba platiaci používatelia.

Časová náročnosť: 5

Profitabilita: 3

Ak máte web stránku a radi by ste ju monetizovali týmto spôsobom, tu sa o tom dočítate viac.

 

#38. Webstránka s plateným členstvom

Tento spôsob je jeden z najlepších spôsobov ako zarábať peniaze na internete. Je to podobný model ako vyššie uvedený s prémiovým obsahom, ale v tomto prípade je vaša web stránka vyrobená iba za účelom prístupu ku plateným informáciám.

Časová náročnosť: 5

Profitabilita: 3-4

Ako vytvoriť webstránku s plateným členstvom a ako na nej zarobiť peniaze sa dočítate tu.

#39. Presvedčte ľudí, aby vám darovali peniaze

Jedným zo spôsobov ako zarobiť peniaze na vašej web stránke je na ňu umiestniť platobný procesor (napríklad PayPal a/alebo iný) a popýtať ľudí aby vám darovali peniaze. Ale pred tým im musíte poskytnúť nejakú hodnotu, alebo im nejako pomôcť aby to boli ochotný urobiť.

Časová náročnosť: 1-5

Profitabilita: 1-5                                                                            

Ak si myslíte že dokážete na internete zarobiť týmto spôsobom, potom si prečítajte tento článok.

#40. Obchodovanie na forexe

Internet ponúka veľké možnosti a jednou z nich je aj Forex, alebo obchodovanie s menami. Pri forexe nakupujete, alebo predávate nejakú menu keď si myslíte že sa v budúcnosti posilní, alebo oslabí. Keď sa tak stane vy zarobíte na rozdieli v kurze.

Časová náročnosť: 5

Profitabilita: 1-5

Ako zarobiť obchodovaním na forexe sa dočítate na stranke forex-trading.sk.

#41. PPC, alebo Affiliate Arbitráž

Tento spôsob zarábania peňazí na internete je jednoduchý systém založený na nákupe a prevádzaní návštevnosti z vašej web stránky na webstránku niekoho iného, kde ju premeníte na viac peňazí. Peniaze zarábate na rozdiele medzi cenou za reklamu a ziskom z nej.

Časová náročnosť: 1

Profitabilita: 3-5

Viac o zarábaní arbitrážou na internete sa dočítate v tomto článku.

#42. Predaj ekníh

Čo to je ekniha? Ekniha je kniha v elektronickej podobe. Na jej vytvorenie ju potrebujete napísať takisto ako normálnu knihu, ale potom ju rovno môžete začať predávať napríklad vo forme pdf dokumentu. Tento spôsob je ďalší zo spôsobov ako môžete vytvoriť a na internete predávať svoj vlastný info produkt.

Časová náročnosť: 5

Profitabilita: 3

Ako zarobiť peniaze s eknihami sa dočítate tu.

#43. Predaj úzko zameraných ekníh

Rozdiel oproti predchádzajúcemu spôsobu je v tom, že nevytvoríte eknihu ktorá bude pokrývať celú širšiu tému, ale iba veľmi špecifickú úzku oblasť, respektive na riešenie veľmi špecifického problému. Takáto ekniha môže mať iba 20 strán a môžete ich vytvoriť viacero rýchlo a jednoducho.

Časová náročnosť: 3

Profitabilita: 3

Viac o tomto spôsobe si môžete prečítať v tomto článku.

#44. Predaj PLR Produktov

PLR produkty.  Môžu to byť digitálne produkty ako eknihy, videá, softvéry a podobne, ktoré sa predávajú aj s PLR licenciou. PLR je skratka pre Private Label Rights a produkty s PLR licenciou môžete po kúpe predávať ďalej, alebo ich môžete upravovať a predávať ako vaše vlastné.

Časová náročnosť: 2

Profitabilita: 3

Viac o tomto spôsobe si môžete prečítať v tomto článku.

#45. Tvorba a predaj vlastných PLR produktov

Vytvárať a predávať môžete akékoľvek produkty – ebook, videá, softvér, alebo iný digitálny produkt ktorý pomôže ľuďom vyriešiť nejaký problém, dozvedieť sa  potrebné informácie, zjednodušiť prácu atď. Potom ku týmto produktom môžete daž PLR licenciu, ktorá ho urobí pre ludí zaujímavejším.

Časová náročnosť: 3

Profitabilita: 3-4

Viac o tomto spôsobe si môžete prečítať v tomto článku.

#46. Emailový marketing

Emailový marketing ponúka veľké výhody nielen pre internetový biznis. Obyčajný email je nielen efektívny marketingový nástroj, ale prostredníctvom emailov môžete priamo zarábať peniaze viacerými spôsobmi.

Časová náročnosť: 5

Profitabilita: 3-5

To, ako zarobiť peniaze s emailom sa dočítate v tomto článku.

 

#47. Propagácia affiliate produktov článkami

Na to aby ste zarobili peniaze týmto spôsobom nepotrebujete mať ani vlastnú webstránku. Použijete iné weby, ktoré umožňujú ľuďom publikovanie ich vlastného obsahu. Článok stačí napísať a publikovať raz, ale môže vám prinášať príjem tak dlho ako bude na internete. A čím viac článkov vytvoríte a publikujete tým viac zarobíte.

Časová náročnosť: 1

Profitabilita: 2-3

Ako zarobiť s affiliate marketingom týmto spôsobom sa dočítate tu.

#48. Zarábanie na Youtube

Ak sa vám zapáčila myšlienka zarábať peniaze na internete bez webstránky, ale písanie článkov nie je nič pre vás, potom môže byť pre vás ideálnym zdrojom príjmu publikovanie videí na youtube.com, alebo iných portáloch.

Časová náročnosť: 1

Profitabilita: 2-3

Ako zarobiť peniaze na Youtube si môžete prečítať tu.

#49. Zarábanie na sociálnych sieťach

Ak ste si mysleli že sociálne médiá sú iba na komunikáciu s priateľmi, hranie hier a zabíjanie času, tak sa mýlite. Sociálne siete ako Facebook, alebo Twitter sú pre používateľov, ktorí vedia využiť ich potenciál dobrý spôsob zarábania peňazí.

Časová náročnosť: 3

Profitabilita 2

Viac o zarábaní na Facebooku a Twitteri si môžete prečítať v tomto článku.

#50. Maklér s virtuálnymi realitami

Jeden z pomerne jednoduchých spôsobov ako zarobiť peniaze na internete je spojiť ponuku s dopytom a z uskutočneného predaja webstránky, alebo domény zarobíte províziu.. Výhoda tohto  biznisu je v tom, že na to, aby ste zarobili peniaze nepotrebujete peniaze. Okrem toho môžete zákazníkom poskytovať aj rôzne vedľajšie služby, ktoré s tým súvisia.

Časová náročnosť: 1-5

Profitabilita: 3-5

Ako zarobiť peniaze prostredníctvom internetu týmto spôsobom si môžete prečítať tu.

Ako začať zarábať cez internet rýchlo

Takže tu máte 50 rôznych spôsobov s ktorými môžete začať zarábať peniaze na internete. Všetko čo potrebujete urobiť je vybrať si jeden, alebo aj viacero spôsobov, ktoré vám najviac vyhovujú a začať na tom pracovať. Behom krátkej doby si tak na internete môžete vytvoriť slušný bočný, alebo aj hlavný príjem.

Viete ešte o nejakých ďalších spôsoboch? Podeľte sa o nich s nami prostredníctvom komentára v sekcii nižšie.