5 mája, 2022

AkoZarobiť.sk

Ako zarobiť, ušetriť a zhodnotiť peniaze…

Ako Zarobiť Tvorbou Videí

V dnešnej dobe je pre ľudí video asi najobľúbenejším spôsobom pre získavanie informácií, alebo obsahu z internetu, takže je zrejme, že po kvalitnom videu je dopyt. Ale iba málo ľudí vie vytvoriť kvalitné video. Nemyslím tým to, že by to bolo nejako veľmi náročné, pretože zo správnym softvérom ho môžete vytvoriť veľmi jednoducho. Ide skôr o to akej kvality budú informácie obsiahnuté v tom videu. Niekto nevie, alebo nemá čas na vytváranie videí, alebo nemá dobrý hlas, alebo vyjadrovanie aby mohol nahrať kvalitné informačné videá. Ak vy máte, môžete tvorbu videí poskytovať ako službu a zarábať na tom slušné peniaze.

O aké videá je určite záujem?

Tak napríklad návody ku produktom, hodnotenie produktov, videá pre webstránky, ktoré popisujú služby, videá pre firmy, prezentácie atď.

Potrebujete hlavne kvalitný softvér na tvorbu videí a vedieť s ním pracovať. Určite je dopyt aj po videách pre firmy, ktoré potrebujú vytvoriť video ako úvod pre ich službu, alebo produkt, takže by ste mali mať dobre znejúci hlas a daný produkt, alebo službu vedieť dobre popísať, tak, aby bola príťažlivá pre zákazníkov.

Ako začať:

Zožente si softvér na tvorbu a upravovanie videa. Môžete robiť videá natočené normálnou kamerou a potom ich zostrihávať, pridávať do nich hudbu, alebo iné prvky a upravovať podľa potreby, alebo videá na obrazovke vášho počítača, napríklad ako návod na používanie nejakej webovej aplikácie, alebo služby. Asi najlepší softvérom na to je camtasia, ale existujú aj iné , ktoré sú zadarmo ako…

Ak nemáte žiadne referencie, tak na nich začnite pracovať a vytvorte zopár kvalitných videí rôzneho druhu. Kľudne aj zadarmo pre firmy. Môžete tiež vytvoriť vlastné videá, ktorými zarobíte peniaze na youtube, ale to je trochu iný spôsob ako zarobiť na internete o ktorom sa dočítate neskôr. Dajte ľuďom vedieť o vašich službách, či už zadarmo na zameraných webstránkach diskusných fórach, alebo ich propagujte pomocou reklamy.

Časová náročnosť: 1

Profitabilita: 2