1 apríla, 2024

AkoZarobiť.sk

Ako zarobiť, ušetriť a zhodnotiť peniaze…

Zárobok Doučovaním Cez Internet

Niet pochýb o tom, že doučovanie študentov je dobrý spôsob ako si vytvoriť bočným príjem. Ak ste mali v škole dobré známky, ovládate dobre nejaký predmet ako napríklad matematiku, fyziku, alebo cudzie jazyky a viete látku vysvetliť, potom môže byť práve doučovanie váš spôsob, ako si vytvoriť príjem cez internet. A ak už náhodou doučujete, tak internet môže byť najlepší spôsob ako zarobiť viac peňazí v kratšom čase. Doučovanie cez internet má niekoľko výhod ako pre vás, tak aj pre študentov.

Nemusíte mať priestory na doučovanie. Niektorí ľudia by si radi privyrobili doučovaním, ale nemajú na to vhodné priestory, alebo nechcú sa zo študentami stretávať u nich doma, či dochádzať domov ku študentom. Na internete tento problém odpadá.

Cez internet môžete doučovať rovnako ako pri osobnom stretnutí, ale môžete pracovať z pohodlia domova, takže ani vy, alebo študenti nemusíte nikde dochádzať, čím ušetríte drahocenný čas.

Ako začať:

Doučovať môžete prostredníctvom skype, kde môžete komunikovať so študentami zadarmo. Jediné čo potrebujete je počítač, pripojenie na internet, webkamera a reporoduktory a samozrejme skype.

Nemusíte mať vlastnú webstránku, ale ak ju budete mať, určite to bude pre vás výhoda, pretože ju ľudia nájdu sami cez vyhľadávače. Webstránka vás navyše reprezentuje a budete pôsobiť dôveryhodnejšie a mať viac zákazníkov. Väčšinou sa o doučovanie študentov starajú ich rodičia, takže sa skúste zamerať hlavne na ich oslovenie.

Peniaze za vaše služby vám môžu ľudia posielať jednoducho cez paypal. A po nejakom čase, keď si vytvoríte meno, tak sa môžete dohodnúť na nejakom predplatnom na celý mesiac doučovania atď. Dobré miesto kde môžete dať o vašej ponuke vedieť je http://www.doucma.sk.

Ešte ma napadá jedna vec, čo by som možno mal uviesť ako samostatný nápad, ale pridám to tu. Niektorí študenti uprednostňujú namiesto platenia za doučovanie platiť za urobenie domácich úloh. Keď si myslíte, že by ste im vedeli a chceli pomôcť, prečo to neponúknuť ako službu? Môžete napríklad tvoriť slohové práce, alebo bakalárske práce, referáty a podobne. Ale radšej túto službu nespájajte s doučovaním, ale poskytujte ju skôr ako samostatnú službu:-)

Časová náročnosť: 2

Profitabilita: 2